Rossum Logo

Chcete změnit svět? Rossum má vizi vytvořit svět bez ručního zadávání dat a zlepšit tak pracovní život bezpočtu pracovníků backoffice. Nabízíme komplexní řešení zpracování dokumentů AI, které kombinuje přední platformu pro kognitivní sběr dat s celou řadou integračních možností. Rossum se konkrétně zaměřuje na snadné nasazení v reálných procesech backoffice. Nyní automatizujeme obchodní komunikaci založenou na dokumentech pro společnosti, od dodavatelů progresivního účetního softwaru až po mnoho podniků z žebříčku Fortune 500. Globálně jsme již ušetřili téměř miliardu stisknutí kláves.

Náborový proces

Víme, že hledání nový práce může být záhadné dobrodružství. Proto bychom vám rádi ukázali, jak to chodí s přihlašováním na pracovní pozice u Rossumu. Níže Vám vysvětlíme, co se stane poté, co nám pošlete Váš životopis.

 


Naše hodnoty

Máme silné názory, ale jsme ochotni je změnit - Mít silné názory je dobré! Nicméně, pokud nejsou opřeny o data, názory by měly být považovány pouze za hypotézy. Bez ohledu na to, jak jsou silné, vždy buďte otevřeni změně názoru před novými důkazy a zváženými argumenty.

Pracujte chytře a učte se rychle - Učení je nejzákladnější dovednost, kterou vlastníme. Jako studenti se rádi inspirujeme svými vzory, ale pokud jsme průkopníky, vždy hledáme poučení ze svých vlastních zkušeností. V konečném důsledku hodnotíme výsledky, ne hodiny - bez ohledu na to, zda jsou dosaženy prioritizací nebo tvrdou prací.

Různorodost nás posiluje - Různorodost se může projevovat mnoha způsoby: pohlavím, národností, rasou, zkušenostmi a dalšími. Považujeme rozmanitost za sílu. Jako společnost chceme, aby každý sledoval stejné ideály. To začíná respektováním našich rozdílů.
Stojíme při tobě.

Chceme, aby ses na pracovišti cítil(a) co nejlépe a mohl(a) dát své maximum.

Nabízíme:

  • Akcie ve společnosti. Růst firmy je opravdové win-win.
  • Štědrou dovolenou na dobití baterek.
  • Flexibilní hybridní pracovní model. 
  • Vybavení prvotřídní kvality a další příjemné benefity, které ti udělají den ještě lepším.
Company Size:
Medium (50 to 250 employees)
Location:
Prague
Benefits:
Dog-friendly Office Flexible Working Hours Flexible Work Schedule Option for Occasional Home Office Educational Courses, Training Health/Sick Days Allowance for Sports/Culture/Leisure Laptop Refreshments at the Workplace